کفسابی مشاوره و خدمات مهاجرتی - مطالب تیر 1397

انواع دعوتنامه ها


دعوتنامه 


ارسال نامه ای از طرف بستگان و آشنایان خود در سایر کشورهابه منظور دعوت شما ، و یا نامه ای در خصوص دعوت به همکاری، بازدید، خرید وغیره و یا از طرف ارگانهای خاص که قصد دعوت کردن شما و یا شخص خاصی را دارند را دعوتنامه مینامند .


انواع دعوتنامه :


  • تجاری
  • کاری
  • خویشاوندی
  • نمایشگاهی
  • پزشکی (جهت درمان)

در کل دعوتنامه میتواند به هر عنوان و دلیلی باشد اما مرسومترین نوع دعوتنامه ها در پنج دسته تقسیم میشونند. توجه به این مهم که آیا دعوتنامه صرفا فقط برای دعوت شما ارسال شده یا توسط قوانین کشور مبدا شما را ضمانت کرده است، در روند ویزا بسیار تاثیرگذار خواهد بود.


روند تسریع ویزا با دعوتنامه


با شنیدن کلمه دعوتنامه اولین چیزی که به ذهن شما خواهد آمد اخذ ویزا است، که آیا با این دعوتنامه به من ویزا میدهند؟ یا فقط ارسال یک دعوتنامه کافی است؟

جواب این و سوالات مشابه آن فقط در یک پاسخ کوتاه خواهید یافت : ‘دعوتنامه تضمین دریافت ویزا نخواهد بود’ اما بدون دعوتنامه رسیدگی به پرونده شما توسط سفارتخانه ها بسیار سخت و دشوارتر خواهد شد.


دعوتنامه تجاری


نامه ای که جهت دعوت کردن افرادی از شرکت مبدا به شرکت مقصد در کشور دیگر صورت میگیرد. در این دعوتنامههدف دعوت افرادی جهت بازدید یا خرید دستگاه و یا وسیله ای جهت تجارت و گسترش اقتصاد صورت میگیرد.


دعوتنامه تجاری باید چگونه باشد؟


دعوتنامه تجاری اکثرا به صورت فایلPDF برای شرکت میهمان در کشور دیگر از طریق پست بین المللی یاایمیل ارسال خواهد شد شکل دعوتنامه اصلا مهم نیست. مواردی که بیشتر برای سفارتها مورد توجه قرار میگیرد. توضیح کامل و دلیل دعوت افراد و همچنین تاریخ و مهر و امضای شرکت میزبان میباشد


دعوتنامه کاری


با توجه به مدارک و سوابق تحصیلی و آشنایی شما به زبان دوم ممکن است که توسط کارفرما در کشور مقصد مورد توجه قرار گرفته و طی نامه ای رسمی استخدام شوید. اما توجه به این نکته که دعوتنامه کاری برای کارفرما بسیار مشکل خواهد بود چون اولین شرط دعوت یک خارجی برای کار در کارخانه، شرکت و … ضمانت کامل مهاجر توسط کارفرما. این ضمانت و روند کاری باید توسط کارفرما در کشور خود انجام شده و بعد از طی فرایندهای مورد نظر دعوتنامه صادر خواهد شد که در اکثر کشورهای پیشرفته این دعوتنامه به صورت الکترونیکی صادر خواهد شد. و دعوت شونده فقط با کد رهگیری آن میتواند فرایند ویزا را در سفارت دنبال کند.


چرا گرفتن دعوتنامه کاری دشوار است؟


به احتمال زیاد اکثر متقاضیان بعد از طی مدت زمانی از ادامه این کار منصرف می شوند چون دشوارترین مرحله در این نوع ویزا متقاعد کردن کارفرما میباشد. این بدلیل شرایط بسیار دشواری است که کشورها پیش پای کارفرماها میگذارنند به زبان ساده تر استخدام یک شهروند بسیار راحت تر از یک فرد خارجی می باشد. ضمانت کارفرما نیز به سخت بودن این کار دامن زده. کار فرما باید شما را از همه لحاظ ضمانت نماید تا بعد از ورود به کشور مقصد تحت کنترل باشید هر گونه تخلف شما به زیان دعوت کننده خواهد بود. پس توجه نمائید که گرفتن دعوتنامه کاری به مراتب مشکل تر از سایر کارها می باشد.


برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرد


پرشین ویزا               persianvisa


 تماس با ما :  

تلگرام         
           
                   persianvisa@


ایمیل :

persianvisa1@gmail.com
نوشته شده در تاریخ جمعه 8 تیر 1397    | توسط: آرمین آریا    | طبقه بندی: اخذ دعوتنامه نمایشگاهی و توریستی برای اروپا، انواع دعوتنامه ها،     |
نظرات() 

اخذ ویزای استرلیا فوری

اخذ ویزای استرالیا فوری

گروه پرشین ویزا برای اخذ فوری ویزای  توریستی استرالیا به شما یاری می رساند .

در این روش نیازی به گذاشتن وثیقه بازگشت و حضور شما در سفارت استرالیا جهت مصاحبه نمی شوید.
مدت زمان صدور این ویزا پس از تکمیل مدارک کمتر از یک ماه می باشد .

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .


           


 

ایمیل
persianvisa1@gmail.com    


اینستاگرام  


                  persianvisa1

نوشته شده در تاریخ شنبه 2 تیر 1397    | توسط: آرمین آریا    | طبقه بندی: شرایط برای پناهندگان در استرالیا، اخذ ویزای استرلیا فوری،     |
نظرات() 

مهاجرت پزشکان به استرالیا

مهاجرت پزشکان به استرالیا
در سالیان اخیر، مهاجرت پزشکان به استرالیا بسیار رواج پیدا کرده است و علت این امر هم سهولت مهاجرت به استرالیا برای پزشکان نسبت به سایر کشورها مانند کانادا و همچنین درآمد و شرایط خوب زندگی در کشور استرالیا میباشد.

در حال حاضر، کشورهایی مانند آمریکا،کانادا و نیوزیلند شرایط بسیار سختی برای مهاجرت پزشکان در نظر گرفته اند و عملا” حتی بعد از گذراندن امتحانات متعدد ، شانس کمی برای ورود به عرصه ی پزشکی و طبابت در این کشور ها وجود دارد. این در حالی است که استرالیا به دلایل مختلف از جمله سن بالای جمعیت و همچنین درصد کم پزشک نسبت به جمعیت، نیاز بسیار زیادی به پزشکان ، پرستاران و بسیاری دیگر از رشته های درمانی دارد و شرایط به مراتب آسانتری نسبت به سایر کشورها دارد.

گذشته  از این ، درآمد پزشکان در استرالیا از بسیاری از کشور های اروپایی مانند آلمان و همچنین کانادا، بالاتر می باشد و این مسئله بر جذابیت این کشور در زمینه مهاجرت پزشکان افزوده است . در واقع استرالیا مقصد مهاجرت برای پزشکان از سراسر دنیا شامل  اروپا، آمریکای جنوبی ،آسیا و  کشور های خاورمیانه می باشد .

به طور کلی، ۲ مسیر اصلی در مورد مهاجرت پزشکان به استرالیا وجود دارد :

۱-مسیر پزشکان عمومی

۲-مسیر پزشکان متخصص

در مورد پزشکان عمومی،  مهاجرت منوط به گذراندن آزمون های مربوطه و ارزیابی های مشخصی است که در این مسیر وجود دارد. به طور کلی، پزشکان عمومی در ۲ مسیر عمده میتوانند اقدام به مهاجرت نمایند :

۱- پزشکان عمومی که پزشک خانواده یا General Practitioner  هستند که میتوانند با کار درمانگاهی وارد استرالیا شده و از درآمد مناسبی بهره مند شوند و در نهایت به اقامت دائم و شهروندی استرالیا دست پیدا کنند.

۲-مسیر بیمارستانی که پس از گذراندن آزمون Clinical و بعد Job offer  بیمارستانی، پزشکان می توانند وارد Setting  بیمارستانی شوند و بعد از گذزاندن چند سال اقامت دائم و در نهایت  Citizenship (شهروندی) را دریافت نمایند.

مسیر مهاجرت برای پزشکان متخصص بسته به نوع تخصص متفاوت می باشد که در صورت  لزوم و نیاز موکلین محترم ، جزئیات در قالب مشاوره ارائه می شود.

گفتنی است در مسیر مهاجرت به استرالیا ارگان های مختلفی دخیل می باشند که این ارگان ها در هر مرحله از مسیر مهاجرت، وظیفه ارزیابی و تعیین سطح توانمندی متقاضیان را بر عهده دارند .

از جمله ارگان های مهم در مسیر مهاجرت پزشکان به استرالیا ، ECFMG  می باشد که ارگانی آمریکایی جهت ارزشیابی مدارک تحصیلی است .

AMC یا Australia Medical Council هم ارگان ارزیابی کننده سطح علمی پزشکان میباشد. در ضمن، RACGP که معروف به کالج پزشکان عمومی می باشد، مسئولیت ارزیابی و تعیین توانمندی پزشکان در مورد کار در عرصه ی General Practice  را بر عهده دارد.

گفتنی است که در استرالیا، ارگان اصلی و مهم تصمیم گیرنده در جهت صدور مجوز کار و همچنین شماره Registration که معادل  نظام پزشکی است ̨ ارگان AHPRA  می باشد که این ارگان درواقع تصمیم نهایی را در مورد اعطای حق کار به پزشکان میگیرد.

نحوه ی تعامل با هر یک از این ارگان ها متفاوت می باشد و هر کدام نیازمند مدارک متفاوتی است و ارزیابی های مختلفی را می طلبد و در نهایت سازمان مهاجرت استرالیا مسئول صدور ویزا ، اقامت و یا در نهایت حق شهروندی  خواهد بود.

در تمامی این مراحل، دفتر حقوقی امیر شاهی و همکاران خدمات لازم جهت طی کردن موفق این مراحل را ارائه میدهد و همچنین پزشکانی که در این پروسه همکاری می نمایند، مشاوره های لازم در جهت انتخاب رویکرد مناسب را ارائه میکنند و موکلین محترم را در جهت آماده سازی مناسب جهت آزمون های مربوطه یاری می رسانند.توجه شما را به لیست خدماتی که دفتر ما به پزشکان محترم ارائه می‌دهد جلب میکنیم:

۱-انجام امور مربوط به ارزشیابی و تایید مدارک تحصیلی عمومی و تخصصی از طریق مکاتبات لازم با ارگان‌هایی همچون ECFMG , AMC ,  و غیره

۲-انجام امور مربوط به ثبت نام آزمونهای مختلف مهاجرت پزشکان به استرالیا (آزمون‌هایی چون AMC-MCQ , AMC-CLINICAL, PESCI, OET,IELTS,PTE,، آزمونهای فلوشیپ ، تعیین نوبت مصاحبه های مختلف شغلی ، آزمونهای مربوط به کالجهای تخصصی و …)

۳-انجام اسسمنت های مختلف مورد نیاز در جهت تکمیل مدارک شغلی همچون اسسمنتهای مربوط به اداره مهاجرت ، اسسمنت های کالجهای تخصصی (همچون اسسمنت سابقه کار RACGP  و …) و ارزیابی های مورد نیاز جهت ارگان‌های صادر کننده مجوزهای کار (مانند اسسمنت سابقه کار AHPRA) و همچنین تهیه سی ویهای مورد نیاز

۴-ارائه برنامه های مدون آموزش زبان جهت آزمونهای معتبر بین المللی (که شامل چهار آزمون معتبر جهانی TOEFL , IELTS , OET , PTE   میباشند) از طریق همکاری مستقیم با موسسات بین‌المللی.

۵-انجام ترجمه های رسمی NAATI تمامی مدارک و همچنین انجام تمامی تاییدیه های قانونی مدارک از جمله گواهی امضا ، Statutory Declaration، کپی برابر اصل مدارک و ….

۶-انجام تمامی مراحل ثبت نام یا رجیستریشن و تکمیل فرمهای مخصوص در جهت پذیرش در ارگان‌های رسمی از جمله AHPRA , RACGP , AMC , SPECIALIST COLLEGES  و …

۷-انجام تمام امور مربوط به اخذ ویزا و اقامت از طریق انجام مکاتبات لازم با سفارت و همچنین اداره مهاجرت استرالیا

۸-راهنمایی و اقدامات لازم جهت اخذ Job offer  و ثبت نام در دوره های مختلف آبزرورشیپ جهت پزشکان عمومی و متخصص

۹-ارائه مشاوره در قالب جلسات هماهنگ شده در جهت  ارائه اطلاعات و راهبردهای موفقیت در تمامی مراحل مختلف مسیر مهاجرت شغلی (نحوه آماده سازی جهت آزمون های و مصاحبه های مختلف ، نحوه زمانبندی امور شخصی در جهت تسریع مسیر مهاجرت و ….)

۱۰-ارائه تمامی خدمات مربوط به پرداختهایی که نیاز به کارت اعتباری دارند


جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید . 

ایمیل
persianvisa1@gmail.com    


اینستاگرام  


                  persianvisa1

نوشته شده در تاریخ جمعه 1 تیر 1397    | توسط: آرمین آریا    | طبقه بندی: اقامت استرالیا، مهاجرت پزشکان به استرالیا،     |
نظرات() 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic